Euroopa sprinditeate meistriks krooniti võistlust algusest lõpuni juhtinud Šveitsi teatenelik (Simona Aebersold, Joey Hadorn, Matthias Kyburz, Elena Roos). Teisena finišeerus Rootsi võistkond (+0.55), kes hoidis oma positsiooni samuti läbi nelja vahetuse. Pronksile tuli Norra teatenelik (+1.29).

Eesti võistkonnas jooksis avavahetust Evely Kaasiku, kes andis teate üle 16. kohal, kaotust Simona Aebersoldile 1.24. Väga korralikud sooritused tegid Eesti mehed: teises vahetuses tõstis EMi debütant Ats Sõnajalg võistkonna 13ndaks, möödudes rajal Leedu, Ukraina ja Austria võistlejatest ning jäädes liidrile alla vaid 47 sekundit (vahe pärast teist vahetust +2.11).

Kolmandas vahetuses tõstis Kenny Kivikas Eesti positsiooni veel ühe koha võrra, andes vahetuse Marianne Haugile üle 10ndana (+3.00). Kahjuks ei olnud meie ankruvahetusel täna esikümnekoha hoidmiseks piisavat jooksuteravust ning lõpptulemuseks Eestile 23 riigi võistkonna seas 13. koht. Meie ette 18 sekundi kaugusele jäi Leedu ning ligi minutilise vahega jäi selja taha Läti teatevõistkond.

Homme on EMil kavas knock-out sprindi eeljooksud, kus koha eest veerandfinaali 36 parema sekka on võistlemas kõik meie koondislased - neli meest ja neli naist.