Atletico juhtis Yannick Carrasco ja Andrea Correa väravatest 28. minutiks 2:0. Teisel poolajal tuli Sociedad mängu tagasi ning 83. minutil jõudis Igor Zubeldia ka sihile. Enamat külalised siiski ei suutnud.

Hooaja 24. võidu teeninud Atletico hoiab tiitliheitluses jätkuvalt kõiki ohje enda käes. Kaks vooru enne hooaja lõppu edestavad nad Barcelonat nelja punktiga. Madridi Real jääb küll Atleticost viie punktiga maha, aga neil on ka üks mäng vähem peetud. Real läheb neljapäeva õhtul vastamisi Granadaga.

Esikolmikusse võib veel sekkuda ka Sevilla, kui kolmapäeval saadi 1:0 võit Valencia üle. Sevilla võiduvärava lõi Ypussef En Nesyri. Atleticost neil enam mööduda pole võimalik, aga Real ja Barcelona on Sevillast vastavalt ühe ja kahe punktiga ees.