Kohtumine algas külaliste jaoks hästi, kui 34. minutiks juhtis Barcelona Lionel Messi ja Pedri väravatest 2:0. Teisel poolajal tuli aga kodumeeskond mängu tagasi. Gonzalo Melero ja Jose Moralesi väravad tõid 59. minutiks tabloole 2:2 viigiseisu.

Loetud minutid hiljem viis Ousmane Dembele taas Barcelona ette, aga viimane sõna jäi siiski Levantele. Sergio Leoni 83. minuti värav vormistas 3:3 lõppseisu.

Teist mängu järjest viiki leppinud Barcelona peab nüüd tiitliheitluses lootma konkurentide libastumisele. Madridi Atleticol on võimalus vooru lõpuks kasvatada Barcelona ees edu nelja punkti peale. Madridi Real on küll Barcelonast punktiga maas, kuid ka neil on 36. mänguvooru kohtumine veel pidamata. Pärast kolmapäevaseid kohtumisi jääb kõrgliigas mängida veel kaks vooru.