Luke Thomas viis kümnendal minutil Leicesteri juhtima, viis minutit hiljem viigistas seisu Mason Greenwood. Külalistele tõi võidu Caglar Söyüncü tabamus 66. minutil.

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer andis tänases mängus mitmele põhimehele puhkust. Võrreldes pühapäevase mänguga Aston Villa vastu jäi algkoosseisu püsima ainult Greenwood. ManU eest tegid täna Premier League'i debüüdi Anthony Elanga (19) ja Amad Diallo (18).

Unitedi kaotus kindlustas ühtlasi meistritiitli Manchester Cityle. Sinisärkide edu kolm vooru enne lõppu on Unitedi ees 10 punkti. Leicester kerkis võiduga kolmandaks.

Cityle oli see klubi ajaloo seitsmendaks meistritiitliks. "See tuli kõige raskemini," tõdes City loots Pep Guardiola BBC vahendusel. "Jääme seda hooaega alati meenutame tänu sellele, kuidas tiitli võitsime. Olen väga uhke, et saan olla selliste mängijate peatreener."

Päeva teises kohtumises alistas Southampton kodus 3:1 Crystal Palace'i. Christian Benteke viis juba teisel minutil külalised juhtima, aga Danny Ingsi 19. minuti tabamus tõi tabloole 1:1 viigiseisu.

Palace'il oli avapoolaja lõpus suurepärane võimalus taas juhtima minna, aga Fraser Forster tõrjus Luka Milivojevici penalti. Teisel poolajal pani Southampton paremuse maksma. Che Adamsi (48.) ja Ingsi (75.) väravad tõid koduvõistkonnale 3:1 võidu.