Aleksandr Šapovalov viis juba avaminutil Legioni juhtima. Kaheksandal minutil tegi Pärnu kaitsja Magnus Villota Šapovalovile punase kaardi väärilise vea. 40. minutil duubeldas Šapovalov võõrustajate eduseisu.

Teisel poolajal jätkus Legioni valitsemine. Kirill Nesterov sai 57. minutil jala valgeks, mõned minutid hiljem vormistas Šapovalov kpbaratriki. Legioni eest sahistasid võrku veel Leonid Arhipov ja Albert Prosa. Nesterov vormistas 83. minutil 7:1 lõppseisu. Pärnu auvärava sai kirja Enrico Veensalu.

Premium liiga tabeliseis:

Hooajaga jätkati ka Evald Tipneri karikasarjas, kus esimeses poolfinaalis läksid vastamisi FC Flora ja Narva Trans.

Flora võitis Sergei Zenjovi ja Rauno Sappineni tabamustest kohtumise 2:1. Transi eest sai jala valgeks Gleb Pevtsov.

Karikasarja teise finalisti selgitavad kolmapäevases poolfinaalis Viljandi Tulevik ja FCI Levadia.