Taaramäe sai koos kahe mehega 25-liikmelisest pundist minema 70 km enne finišit. Veel lõputõusu eel püsis Taaramäe koos Christopher Jenseniga (Team BikeExchange) liidrikohal, edu grupi ees oli ligi üks minut. Lõputõusul, täpsemalt 4.3 km enne finišit püüdsid aga jälitajad liidrid kinni.

Viimase tõusuga tõusis liidriks Joe Dombrowski, kes teenis Girol karjääri esimese etapivõidu. Ta edestas teiseks tulnud itaallast Alexander De Marchit (Israel Start-Up Nation) 13 sekundiga. Kolmandaks jäi itaallane Philip Flowers (Bardiani CSF Faizane), kes kaotas võitjale 27 sekundiga.

Taaramäe leppis üheksanda kohaga. Kaotust Dombrowskile kogunes lõpuks 1 minut ja 33 sekundit. Teise eestlasena tuuril võistlev Tanel Kangert (Team BikeExchange) lõpetas tänase sõidu 42. kohal (+3.52).

Velotuuri üldliidriks kerkis De Marchi, kes edestab Dombrowskit 22 sekundiga. Kõva tõusu tegi üldarvestuses Taaramäe, kerkides 69. kohalt 14ndaks (+1.47). Mägedekuninga arvestuses on Taaramäe teine. Kangert tõusis üldarvestuses 44. kohalt 39. reale (+3.58).