Naistest krooniti Eesti meistriks 4 km pikkusel distantsil Kelly Nevolihhin, kes näitas viimasel ringil kõige värskemat minekut, võidutsedes ajaga 14:18. Nevolihhini järel teisena lõpetas pikalt jooksu vedanud ja tempot kruvinud Liis-Grete Arro (Individuaalsportlane), kes läbis trassi ajaga 14:26. Kolmanda koha võitis Sparta SS klubi värve esindanud Pille Hinn (14:30).

Meeste arvestuses võitis 4 km distantsi Sparta SS staier Ats Sõnajalg, kes dikteeris enamuse jooksu trassist ning näitas lõpus ka teravamat finišikiirendust teisena lõpetanud Karel Hussari (SK Jookuspartner) ees. Üliõnneliku võitjana finišijoone ületanud Sõnajala ajaks märgiti 11:36, Hussar kaotas võitjale kolme sekundiga. Pronksmedal riputati kaela Olavi Allasele (Tartu SS Kalev), kes läbis distantsi 11:52-ga.

Täiskasvanutega ühes jooksus startisid ka noorsooklassi sportlased. Naiste U23 vanuseklassi meistrikulla võitis üldarvestuses kuuendana lõpetanud Merili-Mai Kivimets (Tartu SS Kalev), võidutsedes ajaga 15:29. Kivimetsa järel lõpetas 4 km distantsi ja teenis hõbemedali Saina Mamedova ajaga 16:35 (KJK Kalev-Sillamäe), pronksise autasu võitis 16:50-ga Annika Roosleht (Treeningpartner). Meeste U23 arvestuses näitasid põnevat duelli Andry Soo (Sparta SS) ja Kalev Hõlpus (Rapla JK). Viimasel 250m teravamat jalga näidanud Soo võitis meistrikulla 12:14-ga, edestades Hõlpust lõpuks kuue sekundiga. Pronksine autasu riputati kaela 12:52-ga Rainer Kravetsile (UP Sport).

Noormeeste U20 klassis ei jätnud teistele sõnaõigust Võru KJK Lõunalõvi sportlane Jürgen Joonas, kes dikteeris 3 km distantsi esimestes meetritest alates ning võitis meistrikulla 9:11-ga. Talle järgnes 9:24-ga Kert Kask (Sparta SS) ning Rakvere KJK Vike jooksja Ragnar Rooba (9:28). Naiste U20 vanuseklassi esikolmiku täitsid Erik Horni näpunäidete järgi treenivad sportlased. 3 km jooksu võitis Anete Randma (SK Fortis) tulemusega 11:45. Teise koha saavutas 11:52-ga Birgit Veldi (Saue KJK) ning pronksmedali võitis SK Fortis sportlane Karmen Langi (12:04).

Mõlemad U18 vanuseklassi kuldmedalid riputati kaela Ille Kuke õpilastele. U18 vanuseklassi noormeeste 3 km murdmaajooksu esikoha teenis tulemusega 9:21 Uku Renek Kronbergs (Tartu SS Kalev), kellele järgnesid 9:30-ga Romet Kivi (SK Viraaž) ning sekundiga Kivile kaotas Kevin Jõesoo (Rapla JK), kes teenis 9:31-ga pronksmedali. Neidude U18 vanuses näitas kõige väledamat minekut Mari Mai Ruus (Tartu SS kalev), kes läbis 2 km raja 6:45-ga. Valga SK Maret Sport jooksja Carmen Rääk lõpetas jooksu teisena (6:59) ja pronksmedali võitis täpselt seitsme minutiga lõpetanud Triin Erala (Rapla JK).

Poiste U16 meistriks krooniti Nõmme KJK klubi sportlane Risto Kalju, kes võidutses 2 km distantsil ajaga 6:22. Kalju järel teisena lõpujoone 6:30-ga ületanud Daniel Varikov (Võru KJK Lõunalõvi) võitis hõbemedali. Pjedestaali kolmandale astmele jooksis end Rapla JK sportlane Hugo Särev (6:32). Üks kõige tasavägisema lõpplahendusega jookse oli tüdrukute U16 vanuseklassi finiš. Sellest väljus võitjana Romet Mihkelsi hoolealune Viola Hambidge (Pärnu SK Altius), kes läbis 1,5 km pikkuse distantsi ajaga 5:30. Sekundiga kaotas Hambidgele ja teenis hõbemedali SK Elite Sport välejalg Hedi Andre ja pronksmedali viis koju omakorda sekundiga Andrele kaotanud Etriin Etverk (Rakvere KJK Vike).

Kõige noorema vanuse ehk U14 poiste arvestuses võitis meistritiitli 3:01-ga Romet Ridalaan (UP Sport). Hõbemedali teenis 3:07-ga Sebastian Nuutmann ja kolmandaks tuli sama aega näidanud Kaspar Maiste. Mõlemad poisid esindavad klubi SK Elite Sport. Kõige nooremate tüdrukute Eesti meistriks krooniti Paula Pällin (SK Elite Sport), kelle võiduajaks märgiti ühe kilomeetrisel distantsil 3:18. Hõbeda võitis Naomi Toomenurm (Pärnu Kalevi KJK) ajaga 3:19 ning pronksile tuli Ellen Ingrid Aadamsoo (SK Elite Sport) 3:22-ga.