Võõrsil mänginud United lõpetas avapoolaja 0:1 kaotusseisus, kui 24. minutil oli täpne Bertrand Traore. Teist poolaega alustas United aga edukalt, kui 52. minutil viigistas Bruno Fernandes penaltist seisu. Loetud minutid hiljem viis Mason Greenwood külalised juhtima.

87. minutil vormistas 3:1 lõppseisu vahetusest sekkunud Edinson Cavani. Villa lõpetas kohtumise ka arvulises vähemuses, sest 89. minutil sai teise kollase kaardi Ollie Watkins.

Unitedile oli see tänavusel hooajal juba kümnendaks korraks pöörata kaotusseis võiduks, mis tähistab Premier League'i ühe hooaja rekordit. Ühtlasi kindlustas Manchesteri klubi võiduga koha Meistrite Liigas.

Samal ajal said hoobi West Ham Unitedi Meistrite Liiga lootused. Londoni klubi kaotas kodus 0:1 Evertonile. Ainsa värava lõi Dominic Calvert-Lewin.

West Ham jätkab kolm vooru enne hooaja lõppu viiendal kohal. Neljas positsioon jääb viie punkti kaugusele.

Päeva esimeses mängus alistas Wolverhampton 2:1 Brightoni. Lewis Dunk viis Brightoni juhtima, aga Adama Traore ja Morgan Gibbs-White'i väravad tõid võidu koduvõistkonnale.

Brighton lõpetas mängu kümnekesi, sest teise poolaja alguses teenis punase kaardi Dunk. Seejuures suutis kohtumise järel kohtunikuga vaidlemise eest teenida punase kaardi ka tema klubikaaslane Neal Maupay.

Päeva viimases mängus alistas Londoni Arsenal 3:1 West Bromwich Albioni. Arsenalil tõid võidu Emile Smith Rowe, Nicolas Pepe ja Williani tabamused. West Bromi auvärava eest hoolitses Matheus Pereira.

Kaotus tähendab ühtlasi, et West Bromwich Albion langeb uueks hooajaks esiliigasse.