Warriors võitis kohtumise 136:97. Curry ei pidanud enam neljandal veerandajal platsile tulema, 49 punkti sai ta kirja vaid 29 minutiga. 33-aastane ameeriklane tabas kolmepunktiviskeid 21-st 11.

35 võidu ja 33 kaotusega läänekonverentsis kaheksandat kohta hoidval Warriorsil on põhiturniiri lõpuni neli mängu. Curry on tänavu visanud keskmiselt 31,9 punkti, skoorikuninga tiitlile on vaid üks reaalne ohustaja: Washington Wizardsi tagamees Bradley Beal (31,4 punkti).

Beal viskas viimati Indiana Pacersi vastu 50 punkti, aga ei suutnud kohtumist reie tagalihase trauma tõttu lõpetada. Pole kindel, kas Beal põhihooajal enam platsile tuleb.

Wizards võitis Pacersit võõrsil lisaaja järel 133:132 ja tõusis idakonverentsis Pacersi ette üheksandaks.

Russell Westbrook tabas Wizardsi kasuks sekund enne lõppu kaks vabaviset. Viimane rünnak jäi Pacersile, aga Westbrook suutis Caris LeVerti kaugviskele käe peale panna.

33 punkti, 19 lauapalli ja 15 korvisöötu kogunud Westbrook tegi NBA karjääri 181. kolmikduubli. Nüüd jagab ta selles arvestuses NBA ajaloos koos 1960. ja 1970. aastate legendi Oscar Robertsoniga esikohta.