Rapla võitis avapoolaja 35:34. Kolmanda veerandiga kasvatas Rapla eduseisu üheksapunktiliseks (66:57). Viimase veerandiga suutsid külalised eduseisu veelgi kasvatada ning võtta 17-punktilise võidu.

Rapla resultatiivseim oli Al-Wajid Aminu 21 punktiga, noppides veel 9 lauapalli. Vennad Tom ja Sven Kaldre viskasid vastavalt 16 ja 12 punkti. Saimon Sutt panustas võitu 13 silma. Roberts Freimanis kogus 11 punkti ja 9 lauapalli.

Egert Haller viskas 20 punkti. Tarva poolelt kogusid kahekohalise summa veel Tormi Niits (16 p) ja Riley Callahan Hayes (10 p).

Kolme võiduni peetav seeria on viigis 1:1. Pronksiseeria jätkub teisipäeval Raplas.

Täispikkuses:

ENNE MÄNGU:

Esimese kohtumise võitis Rakvere võõrsil 77:73. Visketabavuses jäi Rakvere 45% - 41% peale. Lauavõitluse võitis Rapla 44:36 (ründelaud 14:12). Korvisööte andis Rapla rohkem 18:14, vaheltlõikeid tegi enim Rakvere 12:6. Pallikaotuseid kogunes Raplal 17, Rakverel 10.

Kristaps Gluditis viskas Rakvere poolelt üleplatsimehena 29 punkti. Tormi Niits kogus 15 punkti ning Devin Harris järgnes 12 punkti, 7 lauapalli ja 5 korvisööduga.

Saimon Sutt oli Rapla parim 16 punkti, 5 lauapalli ja 3 korvisööduga. Tom Kaldre lisas 15 punkti, 3 lauapalli ja 5 korvisöötu ning Sven Kaldre sai kirja 14 punkti ja 3 lauapalli. Al-Wajid Aminu tegi kaksikduubli 10 punkti ja 11 lauapalliga. Mängus ei teinud kaasa põhiline skooritegija Brandon Childress, kelle jaoks on jalavigastuse tõttu hooaeg lõppenud.