ManCity oleks võidu korral kindlustanud endale klubi ajaloo seitsmenda Inglismaa meistritiitlit, kuid nüüd tuleb tiitlipidu edasi lükata.

ManCity asus 44. minutil kohtumist juhtim tänu Raheem Sterlingu väravale. Avapoolaja kolmandal lisaminutil oli Sergio Agüerol võimalus ManCity juba 2:0 juhtima viia, kuid argentiinlase penalti teed väravasse ei leidnud. Eelnevalt juba põlvili vajunud Edouard Mendy püüdis Agüero panenka-stiilis penalti kindlalt.

Chelsea jõudis 63. minutil tänu Hakim Ziyechi tabamusele viigini. Teisel ülemineutil vormistas Londoni klubi võidu Marcos Alonso.

Chelsea tõusis tänu võidule turniiritabelis kolmandaks. ManCity on jätkuvalt kindel liider. Kahe Meistrite liiga finalisti vahele mahub Manchester United.

Meistrite liiga finaal peetakse 29. mail.