Bayerni aitas võidukalt üle finišijoone nende eeldatavalt suurim rivaal Dortmundi Borussia, kes alistas koduväljakul tabelis teisel kohal oleva RB Leipzigi 3:2.

Vigastatud Erling Braut Haalandita mängiva Dortmundi viis 7. minutil juhtima Marco Reus. 51. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Jadon Sancho. Lukas Klostermanni 63. ja Dani Olmo 77. minuti tabamused tõid aga tabloole viigi. Dortmundile kindlustas võidu Sancho tabamus 87. minutil.

Dortmundi jaoks oli võit ülioluline, kuna nemad võitlevad jätkuvalt neljanda koha ehk Meistrite liigasse pääsemise nimel.

Dortmund kerkiski 58 punktiga neljandaks, kuid viiendal positsioonil paikneval Frankfurti Eintrachtil on 56 punkti juures üks kohtumine varuks. Frankfurt mängib pühapäeval koduväljakul Mainziga.

Dortmundi õnnetuseks võitis nädalavahetusel ka tabelis 60 punktiga kolmas olev Wolfsburg, kes oli koduväljakul 3:0 üle Berliini Unionist.

Bundesligas jääb käimasoleva nädalavahetuse järel mängida veel ainult kaks vooru.