Rapla alustas koduväjlakul võimsalt ja spurtis avaminutitega ette 11:2 ja 14:4. Avaveerandi lõpus suutsid külalised vahet vähendada ning esimesele lühikesele pausile mindi Rapla juhtimisel 20:15.

Teine veerand algas Tarva 7:0 vahespurdiga. Seejärel sai oma mängu uuesti paremini käima Rapla, kes võttis poolajapausile kaasa viiepunktilise edumaa 41:36.

Kolmas veerand kuulus juba selgelt Tarvale, kes võitis selle 25:12 ja läks otsustavale perioodile eduseisus 61:53.

Neljas periood kujunes väga põnevaks ja võitja selgus alles lõpusekunditel. Kui mängida jäi kaheksa sekundit, tabas Kristaps Gluditis kahest vabaviskest ühe ja viis Tarva ette 76:73. Sellele järgnes aga Al-Wajid Aminu valesööt, mis otsustas ka mängu saatuse. Lõppseisu vormistas vabaviskejoonel Devin Lee Harris.

Võitjate parim oli Gluditis, kes viskas 29 punkti. Tormi Niits lisas 15 ja Harris 12 silma. Rapla poolel tõi Saimon Sutt 16, Tom Kaldre 15 ja Sven Kaldre 14 punkti. Aminu viskas 10 silma ja võttis 11 lauapalli. Raplal oli puudu nende suurim korvikütt Brandon Childress, kes jääb vigastuse tõttu tervest pronksiseeriast eemale.

Pronksiseeria peetakse kolme võiduni. Finaalseeria algab laupäeval, kui Kalev/Cramo võõrustab kell 17 Pärnu Sadamat.