Valitsev meister Flora läks kohtumist juhtima 36. minutil, kui täpne oli Sergei Zenjov. Resultatiivse söödu sai kirja Henrik Ojamaa. Flora minimaalses eduseisus avapoolaeg ka lõppes.

76. minuti teenis Kalju penalti, kui karistusalas vilistati Flora mängijale Markkus Seppikule käega mäng. Kaitsja sai ühtlasi olukorra eest kollase kaardi. Aleksandr Volkov realiseeris penalti, tuues tabloole 1:1 viigiseisu. Seejuures oli Kalju jäänud kolm minutit varem arvulisse vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Amir Natho.

Viimane sõna jäi aga siiski Florale. Karistusalas suurepärase eeltöö teinud Sten Reinkort leidis 85. minutil värava ees üles Rauno Alliku, kes palli tühja võrku lükkas.

Narva Trans alistas kodus 2:1 Tartu Tammeka. Tristan Koskor viis külalised juhtima, aga Aleksandr Zakarljuka ja Gleb Pevtsovi väravad tõid võidu võõrustajatele.

Päeva esimeses mängus alistas FCI Levadia 4:1 Viljandi Tuleviku.