Seejuures jäi Levadia juba 11. minutil arvulisse vähemusse, kui punase kaardi väärilise vea tegi Volodõmõr Bajenko. Juba kolm minutit hiljem viis aga Frank Liivak Levadia 1:0 juhtima. 35. minutil duubeldas Zakaria Beglarišvili penaltist pealinnaklubi eduseisu.

52. minutil lõi Martin Allik viljandlaste poolelt ühe värava tagasi, aga enamat külalised ei suutnud. Ernest Agyiri 69. ja Robert Kirssi 75. minuti tabamused kindlustasid Levadiale järjekordse võidu.

22 punkti kogunud Levadia jääb ühe silmaga maha liidrist Paide Linnameeskonnat. Viljandi hoiab viie punktiga kaheksandat kohta.

Täna on võistlustules veel Narva Trans - Tartu Tammeka (algas kell 19.00) ning Nõmme Kalju - FC Flora (algab kell 19.30).