Chelseale tõid võidu Timo Werneri ja Mason Mounti väravad. Sakslane oli täpne 28. minutil, kui tiimikaaslase Kai Havertzi löök maandus latis, aga Werner jõudis esimesena lahtise pallini ning lükkas selle paari meetri pealt võrku. Mounti värav sündis 85. minutil. N'Golo Kante tegi suurepärase vaheltlõike ja andis söödu Christian Pulišicile. Ameeriklane leidis värava ees üles Mounti, kes saatis mänguvahendi võrku.

Chelsea domineeris suuremat osa kohtumisest ning tegi kokku 14 pealelööki Reali 8 vastu. Ka Hispaania klubil olid omad võimalused, aga Chelsea väravas tegi suurepärase esituse Edouard Mendy. Ka Reali puurilukk Thibaut Courtois tegi vägeva mängu, hoides ära külaliste hoopis suurema kaotuse.

Meistrite Liiga finaal on seega Inglismaa klubide siseasi. Chelsea läheb 29. mail Istanbulis toimuvas finaalis vastamisi Manchester Cityga. City oli poolfinaalis kahe mängu kokkuvõttes 4:1 parem Pariisi Saint-Germainist.