Avamängu võõrsil 2:1 võitnud Manchester City pääses koduväljakul juhtima 11. minutil, kui kontrarünnakul saatis palli võrku Riyad Mahrez. Eelnevalt blokeeriti Kevin de Bruyne`i löök, kuid esimesena oli lahtisel pallil jaol Mahrez.

63. minutil karistas City teistkordselt kontrarünnakuga PSG ära, kui Phil Fodeni söödu järel lõi Alžeeria koondise kapten Mahrez oma teise värava. See tähendas, et PSG vajas edasipääsuks juba nelja väravat.

Prantslaste lootused kustusid lõplikult 69. minutil, kui Angel Di Maria teenis punase kaardi ja jättis koduklubi vähemusse. Argentiinlane kaotas närvid, astudes Fernandinhole tahtlikult jala peale.

PSG-l oli täna puudu nende vigastatud ründetäht Kylian Mbappe ja tema puudumist oli ründeliinis selgelt tunda.

Homme selgitavad teise finalisti Londonis kohalik Chelsea ja Madridi Real. Inglastel on kordusmängu eel väike eelis, sest võõrsil tehti 1:1 viik.