Poolfinaalseerias viimaseks jäänud mängu Pärnus alustas paremini Rapla meeskond, kes spurtis kolme minutiga ette 10:2 ja läks esimesele puhkepausile eduseisus 21:16. Lõpusekundil tabas Märt Rosenthal seejuures ülikaugviske oma väljakupoolelt. Poolajavileks oli Rapla eduseis 36:32, kuid kolmanda perioodi lõpuks juhtis juba Pärnu 47:45.

Kuigi Rapla alustas lõpuveerandit 8:0 spurdiga ja pääses ette 53:47, mängis seejärel kuni lõpuni kindlamalt Pärnu. Kodumeeskond vastas 12:2 spurdiga ja hoidis edu lõpuni. Otsustavad punktid tõi Pärnule Mihkel Kirves, kelle kaks vabaviset kasvatasid 26 sekundit enne sireeni vahe viiele silmale (65:60). Seejärel ei tabanud Saimon Suti ja Shaquille Doorsoni visked ning Rosenthal vormistas vabaviskejoonel lõppseisu.

Pärnu resultatiivseim oli Edon Maxhuni, kes tõi 14 punkti. Linards Jaunzems ja Rober Valge lisasid mõlemad 10 silma. Rapla parimana jõudis Brandon Childress 12 punktini.

Esimese poolfinaalmängu oli võitnud Pärnu 76:69 ja teise 79:72.

Esmakordselt kullamängule jõudnud Pärnu kohtub finaalis Tallinna Kalev/Cramoga, kes alistas Rakvere Tarva samuti mängudega 3:0.