Kevin Volland viis 25. minutil Monaco juhtima, 57. minutil viigistas seisu Memphis Depay. 77. minutil pääses Lyon omakorda Marcelo väravast 2:1 juhtima. 86. minutil tõi Wissam Ben Yedder täpse penalti tabloole 2:2 viigiseisu, kuid viimane sõna jäi külalistele. 89. minutil sahistas võrku 17-aastane Mathis Ryan Cherki, kes tõi Lyonile magusa võidu. Seejuures sekkus noor prantslane alles minut varem vahetusest mängu.

Kohtumise esimest punast kaarti sai näha 70. minutil, kui teise kollase kaardi teenis Lyoni poolkaitsja Maxence Caqueret. Tõeliseks kaardisajuks läks aga kohtumise järel, kui vahetult pärast lõpuvilet keesid mõlema meeskonna mängijate tunded üle ning platsil vallandus suuremat sorti kaklus.

Kakluse tulemusena nägid veel punast kaarti neli mängijat. Võitjate Lyoni poolelt said karistada Marcelo ja Mattia De Sciglio. Monaco mängijatest nägid punast kaarti Willem Geubbels ja Pietro Pellegri.

Prantsusmaal jätkub põnev heitlus tiitli nimel. Kolm vooru enne lõppu edestab liider Lille ühe punktiga valitsevat meistrit Pariisi Saint-Germaini. Monaco jääb omakorda PSG-st nelja ja Lyon viie silma kaugusele.