Täna pärastlõunaks oli Old Traffordi ümbruses toimuvale organiseeritud meeleavaldusele kogunenud tuhandeid inimesi. Meelt avaldati Glazeri perekonna vastu, kes tahtis Manchester Unitedi klubi liitumist Euroopa Superliigaga.

Umbes 200 poolehoidjat tungisid ka Old Traffordile, kuhu marssides skandeeriti "Glazers välja!" ja "United, United!".

Unitedi fännid protestisid ka hotelli ees, kus peatusid nende lemmikklubi mängijad.

Unitedi ja Liverpooli mäng pidi algama meie aja järgi kell 18.30. Umbes pool tundi enne matši algust tuli informatsioon, et turvalisuse kaalutlusel on mängu algusaega edasi lükatud. Kumbi meeskond polnud veel Old Traffordile jõudnud.

Premier League teatas sotsiaalmeedias: "Pärast Old Traffordil toimunud turvareeglite rikkumist võime kinnitada, et Manchester Unitedi ja Liverpooli kohtumine ei alga kell 16.30 BST. Uue aja teatame esimesel võimalusel."

Hiljem tuli teade, et Premier League otsustas koos politsei ning Manchester Unitedi ja Liverpooli klubi esindajatega, et täna kohtumist ei toimugi. Uus kuupäev tehakse teatavaks lähiajal.

"Fännidel on palju kanaleid, mille kaudu oma seisukohti teatavaks teha, kuid tänasel päeval nähtud vähemuse tegevusel pole mingit õigustust. Tunneme kaasa politseile ja korrapidajatele, kes pidid toime tulema väga ohtlikus olukorras, millel ei tohiks jalgpallis kohta olla," seisis Premier League`i teates.

Fännide ja politsei kokkupõrgetes oli ka vigastatuid.