Avasetis püsis mäng tasakaalus kuni seisuni 3:3. Siis murdis kreeklanna kahel korral järjest Kontaveidi pallingu ja kindlustas setivõidu 6:3.

Teise seti alguses sai eestlanna kaks murdepalli - mis jäidki terve kohtumise ainsateks -, kuid ei suutnud neid realiseerida. Seejärel kaotas Kontaveit kohe oma pallingu ja jäi kaotusseisu 0:3. Kuuendas geimis murdis Sakkari veel korra meie esinumbri servi ja kindlustas siis oma pallingul setivõidu 6:1. Matš kestis kõigest 61 minutit.

Kui Kontaveit suutis oma esimeselt servilt võita vaid 50% punktidest (16/32), siis kreeklanna vastav näitaja oli koguni 88% (22/25). Mängu üldpunktid olid kindlalt 58:31 Sakkari kasuks.

Järgmises ringis ootab Sakkarit kohtumine tšehhitar Karolina Muchovaga (WTA 20.), kes alistas täna maailma teise reketi Naomi Osaka 6:4, 3:6, 6:1.

ENNE MATŠI:

Kontaveit alistas avaringis 24-aastase serblanna Nina Stojanovic (WTA 88.). 7:6 (4), 7:5. Sakkari alistas 0:6, 6:1, 6:4 USA esindaja Amanda Anisimova (WTA 38.).

Kontaveit ja Sakkari on seni läinud vastamisi kaheksal korral. Mängud on viigis 4:4. Viimati võitis Kontaveit Australian Openi eelturniiril Melbourne'is 2:6, 6:3, (11:9).