Esimese veerandaja võitis kodusaalis mänginud Kalev/Cramo 32:22, poolajapausiks kahanes edu 46:43 peale. Kolmanda veerandi järel läks Tarvas 69:68 ette ja normaalaja viimasel rünnakul viis Rakvere mängujuht Devin Harris tabava lähiviskega mängu lisaajale.

Kalev/Cramol olid täna puudu skooriliider Marcus Keene, Janari Jõesaar, Janis Kaufmanis, Kregor Hermet ja Maurice Kemp. Operatsiooni tõttu on hooaja lõpuni audis Sten Sokk.

Kalevi resultatiivseim oli Chavaughn Lewis 26 punktiga. Devin Thomase arvele jäi 22 punkti ja 11 lauapalli. Martin Dorbek tegi 14 punkti ja 10 korvisööduga kaksikduubli.

Rakvere kasuks on Kristaps Gluditis visanud 30 punkti. Devin Harris tõi 20 punkti ja 9 korvisöötu. Vaata kogu statistikat SIIT.

Mäng täispikkuses:

Meistriliiga poolfinaalseeriad peetakse kolme võiduni. Seeria teine matš peetakse pühapäeval Rakveres.

Põhihooajal võitis Kalev/Cramo kõik kolm omavahelist mängu tulemustega 100:74, 81:67 ja 102:70.