Hamburg võitis esimese veerandaja 20:16, aga siis algas pikk mõõn. Teine veerand kaotati koguni 14:31 ja kolmandal perioodil kasvas külaliste kaotusseis 17 punkti suuruseks. Hamburg suutis küll mängu tagasi tulla, aga reaalset võiduvõimalust viimastel minutitel ei tekkinud.

Kotsar viskas 23 punkti, rohkem ei suutnud tänases matšis keegi. Ühe punktiga enda Bundesliga skoorirekordit parandanud eestlane võttis ka neli lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi kaks vaheltlõiget. Kotsar tabas 15 kahepunktiviskest 10 ja kõik kolm vabaviset.

19 kaotuse kõrvale 12. võidu saanud Bayreuthi kasuks viskas Frank Bartley 14 punkti.

Hamburg sai 20 võidu kõrvale 11 kaotuse, Bundesliga tabelis püsitakse kuuendal kohal. 21 võidu ja 9 kaotusega viiendal positsioonil olev Crailsheim kohtub neljapäeva õhtul seitsmenda koha tiimi Ulmiga (19-11).