Suns läks läänekonverentsi tippude omavahelises heitluses vastamisi lähirivaali LA Clippersiga. Suns võitis kohtumise 109:101 (39:31, 24:22, 23:27, 23:21).

Võitjate resultatiivseim oli Chris Paul, kes viskas 28 punkti ja jagas 10 resultatiivset söötu. Devin Booker lisas 21 ja Cameron Payne 15 punkti. Clippersi poolelt vastas Paul George 25 silma ja 10 lauapalliga.

Õhtu kõige suureskoorilisema võidu eest hoolitses Utah Jazz, alistades koguni 49 punktiga (154:105) Sacramento Kingsi. Jazz tegi suurema vahe sisse teisel veerandajal, mis võideti 46:17. Teisel poolajal kasvatas Jazz eduseisu veelgi ning võttis kindla võidu.

Jazzi suurimad skooritegijad olid Bojan Bogdanovic (24 p), Joe Ingles (23 p) ja Georges Niang (19 p). Kingsi resultatiivseimad olid Richaun Hilmes ja Buddy Hield, kes viskasid 18 punkti.

Philadelphia 76ers võttis 44-punktilise võidu (127:83) Atlanta Hawksi üle. Ühtlasi kindlustas idakonverentsis teist kohta hoidev 76ers võiduga koha play-offis.

Seth Curry viskas võitjate kasuks 20 silma, Tobias Harris ja Joel Embiid lisasid 17 punkti. Hawksi särgis kogus John Collins üleplatsimehena 21 punkti.