Pesaro alustas Euroliiga veerandfinalisti vastu hästi ning avaveerandi järel juhiti 31:14. Poolajaks oli Pesaro eduseis 41:36. Viimasele veerandajale läks Milano vastu aga 62:61 eduseisus. Viimastel minutitel oli seis veel viigis 76:76, kuid seejärel pani Euroliigas kaheksa parema sekka jõudnud Milano oma paremuse maksma.

Täna 21-aastaseks saanud Drell jooksis väljakule algkoosseisus ning teenis lõpuks 23 mänguminutit. Selle aja jooksul jäi sünnipäevalapse arvele 16 punkti ja kolm lauapalli. Seejuures tabas Drell kõik neli kaugviset ja mõlemad kahepunktivisked.

Pesaro suurim korvikütt oli Justin Robinson 20 silmaga. Võitjatele tõid Zach Leday 22, Shavon Shields 16 ning Vladimir Micov 15 punkti.

Milano on turniiritabelis 21 võidu ja kuue kaotusega liidrikohal. Pesaro hoiab 10 võidu ja 17 kaotusega 12. positsiooni.