Liverpool pääses juhtima juba 3. minutil, kui sihile jõudis Mohamed Salah, kes mängis karistusalas ühe kaitsja üle ja kõmmutas palli lähemasse nurka.

Kuigi Liverpool valdas palli 70% mängu ajast ja tegi 15 pealelööki enam (22 vs 7), suudeti lõpus ikkagi võit maha mängida. Külaliste kangelaseks kerkis kuuendal lisaminutil värava löönud Joe Willock. Mõni minut varem oli sihile jõudnud ka Callum Wilson, kuid seda väravat ei loetud, sest Newcastle`i ründaja käsi puutus enne seda palli.

Liverpool oli 1:0 eduseisu lõpuminutitel maha mänginud ka eelmises voorus Leeds Unitedi vastu, kui piirduti samuti 1:1 viigiga.

Kuuendal kohal jätkav Liverpool lasi vahe neljandal positsioonil asuva Chelsea`ga nelja punktini kasvada. Chelsea alistas täna võõrsil lähirivaali West Hami Timo Werneri 43. minuti väravast 1:0. Kohtumise lõpetas West Ham vähemuses, sest 81. minutil teenis Fabian Balbuena punase kaardi.

Pärast seda nädalavahetust jääb Premier League`is mängida veel viis vooru. Liverpooli ootab väga raske matš juba järgmises voorus, kui võõrsil kohtutakse Manchester Unitediga.