Barcelona alistas koduväljakul 5:2 Getafe. Lionel Messi viis juba 8. minutil võõrustajad juhtima, kuid loetud minutid hiljem sai omavärava kirja tema tiimikaaslane Clement Lenglet. 28. minutil pääses Barcelona omakorda Getafe kaitsja Sofian Chakla omaväravast taas juhtima. 33. minutil tegi Messi seisuks 3:1.

Teise poolaja keskel realiseeris Enes Unal penalti, vähendades kaotusseisu 2:3 peale. Viimane sõna jäi aga Barcelonale, kui Ronald Araujo 87. minuti värav ja Antoine Griezmanni 93. minuti penalt kindlustasid Kataloonia klubile 5:2 võidu. Araujo väravale tegi eeltöö Messi.

Neljapäeval oli võidukas ka Barcelona lähirivaal Atletico. Pealinnaklubi alistas Angel Correa ja Yannick Carrasco väravatest 2:0 Huesca.

Atleticol on tabeliliidrina koos 73 punkti. Barcelona jääb neist jätkuvalt viie silmaga maha, kuid neil on ka üks mäng varuks. Kahe suurklubi vahele mahub ka Madridi Real (70p). Tiitliheitlusest ei saa välja jätta ka Sevillat, kellel on koos 67 punkti.