Milwaukees läksid omavahel vastamisi idakonverentsi tippu kuuluvad kohalik Bucks ja Philadelphia 76ers. Bucks võitis kohtumise 124:117.

Koduvõistkond läks juba avaveerandi keskel 20 punktiga juhtima ning mängu jooksul kordagi eduseisu käest ei andnud. Avapoolajal viskas Bucks koguni 77 punkti vastaste 60 vastu. Viimane veerand kuulus küll kindlalt 76ersile (30:14), aga Bucksi võitu nad siiski ei ohustanud.

Giannis Antetokounmpo viskas võitjate kasuks 27 punkti ja noppis 16 lauapalli. Khris Middleton lisas 24 ja Bobby Portis 23 punkti. 76ersi resultatiivseimad olid Joel Embiid 24 ja Shake Milton 20 punktiga.

Läänekonverentsis kohtusid omavahel Dallas Mavericks ja Los Angeles Lakers. Mavericks teenis koduväljakul võidu 115:110 (31:26, 31:25, 32:39, 21:20).

Mavericksi resultatiivseim oli Luka Doncic 30 punktiga. Sloveen kogus veel 9 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Kristaps Porzingis lisas 19 silma.

Lakersi poolelt viskas Kentavious Caldwell-Pope 29 ja Dennis Schröder 25 punkti. Sakslase arvele kogunes ka 13 söötu. Kaksikduubli sai kirja ka Andre Drummond (14 punkti, 19 lauapalli). Enam kui kahekuulise võistluspausi järel naasis platsile Anthony Davis, kes viskas 17 minutiga neli punkti.