Esimese kohtumise koguni 27 punktiga kaotanud Real oli Anadolu Efesi vastu hädas ka täna. Türgi klubi läks poolajapausiks 44:32 ette ja teisel poolajal eduseis aina kasvas.

Anadolu Efesi resultatiivseim oli 23 punktiga Vasilije Micic, 21 punkti lisas Shane Larkin. Reali kasuks viskas 17 punkti Trey Thompkins.

Reali poolelt ei teinud vigastuse tõttu kaasa nende kaitse tugisammas Walter Tavares.

"Ta proovis mängida, aga ta ei suutnud hästi liikuda. Tal on mingit sorti lihaseprobleem ja Madridi jõudes teeme talle uuringud. Ma ei oska öelda, kas ta paraneb kiiresti, aga kindlasti loodan, et see nii läheb," rääkis Reali peatreneer Pablo Laso keskmängijast.

Efes - Reali tipphetked:

Eelmise mängu Müncheni Bayerni vastu tänu Zach LeDay viimase sekundi viskele võitnud Milano näitas neljapäeval kindlamat üleolekut. Poolajaks oldi ees 47:29.

Kevin Punter viskas Milano kasuks 20 punkti, Sergio Rodriguez lisas 13 punkti. Bayerni poolelt vastas Wade Baldwin 23 punktiga.

Kolme võiduni peetavate seeriate kolmandad ja kui vaja, siis ka neljandad mängud peetakse vastavalt Madridis ja Münchenis.