Esimese poolaja võitis Kalev/TLÜ 35:28. Poolaja lõpus vigastas hüppeliigest Pärnu põhitegija Mihkel Kirves. Kolmandal veerandil käristas Kalev/TLÜ vahet veelgi suuremaks, 30 minuti järel on seis 58:47.

Otsustaval perioodil suutis teise asetusega Pärnu vastased ära küpsetada, sama stsenaarium oli ka esmaspäeval peetud esimeses kohtumises. Neljanda veerandi võitis Pärnu koguni 31:10.

Pärnu resultatiivseim oli Linards Jaunzems 20 punktiga, Edon Maxhuni lisas 19 punkti. Kalev/TLÜ kasuks viskas viimastel minutitel väsinud Antonio Williams 19 punkti, Karl-Johan Lipsu arvele jäi 17 punkti ja 11 lauapalli.

Poolfinaalis kohtub Pärnu Rapla ja Tartu vahelise seeria võitjaga. Selle paari esimese matši võitis Tartu.

Mäng täispikkuses:

Enne mängu: Esmaspäevases avamängus osutas Kalev/TLÜ südikat vastupanu ning kaotas tasavägise kohtumise 76:88. Pärnu pani paremuse maksma viimasel veerandajal, mis võideti 29:14.

Pärnu on käimasoleval hooajal võitnud kõik seitse senist omavahelist kohtumist. Põhiturniiril võitis Pärnu kõik viis omavahelist mängu tulemustega 98:92, 74:71, 93:55, 92:81 ja 77:66.