Real pani paremuse maksma avapoolajaga, kui juba 40. minutiks olid kõik väravad löödud. 30. minutil viis Reali esiründaja Karim Benzema penaltist võõrustajad juhtima. Kõigest kolm minutitit hiljem duubeldas Alvaro Odriozola Reali eduseisu. Väravale tegi eeltöö Benzema. 40. minutil vormistas prantslane omakorda 3:0 lõppseisu.

Reali kangelaseks kerkinud Benzema arvel on Hispaania kõrgliigas 21 väravat ning 7 resultatiivset söötu. Enamat on suutnud vaid Lionel Messi (Barcelona) 23 värava ja 8 tulemusliku sööduga.

Võidukas Real kerkis 70 punktiga uueks tabeliliidriks. Ka linnarivaalil Madridi Atleticol on 70 punkti, aga omavahelistes mängudes on edu Realil. Samas on Atleticol üks kohtumine vähem peetud. Cadiz hoiab 36 punktiga 13. kohta.