Seitsmenda CONCACAFi meistrivõistluste läbiviimine on planeeritud 3.–9. maile 2021 Guatemalas, ent möödunud nädalal said korraldajad ametliku keeldumise korraga kolmelt osalejalt. Vähem kui kuu enne algust astusid tagasi Prantsuse Guajaana, Martinique ja Guadeloupe. Teised riigid võtsid selle sammu kriitiliselt vastu, mis tõstatas taas küsimuse CONCACAFi meistrivõistluste liiga suurest osalejate arvust, mis mitte üksnes ei alanda võistluse üldist taset, vaid asetab sarnaste otsustega löögi alla ka teised rahvusmeeskonnad. Iseäranis Haitis, Surinames ja Dominikaani Vabariigis on tohutud probleemid COVID-19 levikuga, kuid nad kõik leidsid siiski võimaluse oma saalijalgpallikoondise saatmiseks turniirile.

Algselt pidi meistrivõistlustest osa võtma 16 meeskonda, kes olid jagatud nelja gruppi nelja koondise kaupa, kuid nüüd on neid 13. Seega tuli CONCACAFil kiirkorras gruppe muuta: pärast Martinique’i ja Prantsuse Guajaana keeldumist viidi peremeeste, Guatemala ning Trinidadi ja Tobago gruppi üle Dominikaani Vabariik kui kõige väiksema reitinguga meeskond.

Lõplikud gruppide koosseisud näevad nüüd välja nii:
А-grupp: Guatemala, Trinidad ja Tobago, Dominikaani Vabariik
В-grupp: Panama, Mehhiko, Suriname
С-grupp: Costa-Rica, Kanada, Haiti
D-grupp: Kuuba, USA, El Salvador, Nicaragua

Alagrupimängud toimuvad 3.–5. maini. Meeskonnad, kes saavutavad oma grupis kaks esimest kohta, pääsevad veerandfinaalidesse, mis on planeeritud 7. maile. Veerandfinaalide võitjad ei saa mitte üksnes võimalust turniiril võidu eest võidelda, vaid tagavad endale ka pääsmed maailmameistrivõistlustele Leedus, mis toimuvad selle aasta septembris. CONCACAFi meistrivõistluste poolfinaali mängud mängitakse 8. mail, finaal on planeeritud 9. maile.