Esimeses setis lasi Kanepi vastasel kolmel korral oma servigeimi murda, aga Dijas oli oma serviga veelgi enam hädas. Kanepi sai oma kuuest geimivõidust koguni neli tänu Dijase pallingu murdmisele.

Teises setis olid mõlemad naised oma servil kindlamad, ühe korra ei suutnud oma pallingugeimi ära kasutada vaid Dijas. Viimaseks jäänud geimi võitis Kanepi nulliga. Kohtumine kestis tund ja 19 minutit.

Kohtumise statistika:

.

Kanepi oli siiani Dijasega kohtunud neli korda ja üldseis oli 2 : 2. Viimati mängiti kaks aastat tagasi Indian Wellsis, kus võidutses Kasahstani esindaja tulemusega 6 : 3, 7 : 6. Kanepi senised võidud tulid enne tänast Cincinnatis (2018) ja French Openil (2010).

Kanepi mängib teises ringis venelanna Veronika Kudermetovaga (WTA 29.). Kudermetoval on Istanbuli turniiril kolmas asetus.