Kristjan Kask viis 14. minutil viljandlased juhtima. 20 minutit hiljem viigistas Henri Välja külaliste poolt seisu. 52. minutil sahistas Kask taas võrku, ent kõigest kolm minutit hiljem realiseeris Rauno Sappinen penalti.

86. minutil pääses Flora omakorda Kaimar Saagi omaväravast esmakordselt kohtumist juhtima. Viimane sõna jäi aga siiski Viljandile, kui 90. minutil vormistas 3:3 viigi Ganiu Ogungbe.

Teises kohtumises võõrustas Tartu Tammeka Tallinna JK Legioni. Legion võitis kohtumise 1:0, ainsa värava lõi 49. minutil penaltist Nikita Andrejev. Seejuures lõpetas Legion kohtumise kümnekesi, sest Andrejev sai 77. minutil teise kollase kaardi.

Võidukas Legion kerkis tabelis kolmandaks. Samas on nad ainsana pidanud seitse kohtumist. Kahe võidu kõrvale viigi kirjutanud Flora jätkab viiendal kohal. Tammeka hoiab kuuendat ja Viljandi kaheksandat kohta.