Sharm el Sheikhis viis turniiri järjest mänginud, seal nii magusaid võite kui ka kibedaid kaotusi tunnistanud Audentese spordikooli abiturient ootab kannatamatult kooli lõppu, et siis kõik panused ühele kaardile panna: keskenduda ainult tennisele ning vaadata, kui kaugele tiivad kannavad.

Pärnust pärit, kuid Tallinnas Märt Kivirähu juhendamisel treeniv Kubre rääkis "Matšpallile" oma tennisistiks sirgumise loo, vaatas tagasi Egiptuse turniiridele ning analüüsis oma tugevusi ja nõrkusi, rääkides ka sellest, mis ta juba pikalt enda selja taga sosistatud juttude kohta ühe teatud mänguelemendi teemal välja on tahtnud prahvatada.

"Mul on selle rääkimisest juba kopp nii ees. Mul on kõik väga hästi! Tunnen end hästi ja kindlalt. Inimesed võivad rääkida ja arvata, mis nad tahavad. Kõige tähtsam on, mida ma ise tunnen ja arvan. Mina tunnen end väga hästi! Tean, et see on väga suur teema olnud. See kõik on mind tugevamaks teinud. Minu jaoks ei ole see nii suur probleem kui teiste jaoks," ütles ta. Millest täpsemalt jutt, kuula juba saatest!

Loomulikult ei saa täiskasvanute ITF-i karussellis esimesi samme tegeva tennisisti puhul üle ega ümber rahast ja sponsoritest. "Ütlen ausalt - päris raske on. Olen mõelnud, mis siis saab, kui mul ühel hetkel enam polegi võimalik võistlustele minna..." mõtleb Lissi, kes praegu edendab karjääri peamiselt ema rahakoti peal, kuid loodab sel aastal leida ka sponsoreid, kelleta tipptennisistiks pürgida pole lihtsalt võimalik.

Tänavuse aasta üks suuri eesmärke saavutada WTA edetabelikoht, mis aitab kõvasti kaasa ITF-i turniiridele peale pääsemisel, täidetud, unistab Kubre Fed Cupi naiskonda pääsemisest. Pikemad eesmärgid sõnastas ta juba 2014. aasta Tennise ajakirja talvenumbris rubriigis "Tulevikutegija" ning need pole Eesti viiendal reketil siiani muutunud, pigem kinnistunud. Juba 12-aastaselt teatas ta: "Tahaks maailma esikümnesse jõuda. Kõige parem oleks olla esimene."

"Matšpalli" podcasti saatejuhid on Gunnar Leheste ja Riho Kallus. Saadet on võimalik kuulata ka Soundcloudis, iTunes'is, Spotify's, Google'i ja Apple'i podcasti rakendustes ja ka mujal.

Head kuulamist!