Kohtumist läks 78. minutil juhtima Saint-Etienne, kui täpne oli Denis Bouanga. Kõigest minut hiljem viigistas Kylian Mbappe PSG poolelt seisu.

87. minutil viis Mbappe penaltist omakorda võõrustajad ette, kuid mängu esimesel lisaminutil lõi 2:2 viigivärava Romain Hamouma. Viimane sõna jäi siiski PSG-le: neljandal lisaminutil vormistas 3:2 võidu Mauro Icardi.

Ligue 1 liider Lille kaotas reedel punkte, kui tegi kodus Montpellieriga 1:1 viigi. Võõrustajatele päästis viigipunkti Luiz Araujo tabamus 85. minutil.

Seis tabeli tipus on viis vooru enne hooaja lõppu tihe. Kui PSG vahendas Lille'iga vahe ühe punkti peale, siis omakorda PSG-st jääb vaid punktiga maha Monaco. Neljandal kohal asuv Lyon on omakorda Monacost vaid ühe silma kaugusel.