Desna hoiab 36 punktiga tabelis viiendat kohta, Minai on 18 punktiga 12. Liigas on kokku 14 meeskonda.

Kodumeeskond läks 23. minutil juhtima penaltist, mille põhjustas just Eesti koondise keskkaitsja, tõmmates paremalt äärelt tulnud tsenderduse ajal väravavahikastis pikali vastaste ründaja Rustam Akhmedzade. Vaata videot siit!

Tamm sai ka kollase kaardi ning võeti juba poolajapausil puhkama. Teise värava lõi penaltigi realiseerinud aser Anatoli Nuriev 39. minutil. Nurievi söödust sündis 50. minutil kodumeeskonna kolmaski värav. Desna ainsa värava sepistas 56. minutil Tamme keskkaitsepartner Maksim Imerekov.

Mattias Käit kuulus Sloveenia kõrgliigas algkoosseisu, kui tema koduklubi Domžale tegi 28. mänguvoorus 2:2 viigi Bravoga. Käit sai 12. minutil kollase kaardi ning võeti pingile 62. minutil meeskonna 1:2 kaotusseisus. Viigipunkti päästis Domžalele just eestlase vastu vahetatud Matej Podlogar.

Domžale jätkab 41 punktiga neljandal, Bravo 36 punktiga kuuendal kohal.

Vlasi Sinjavski pääses Tšehhi kõrgliiga 27. voorus platsile alles 84. minutil, kui tema koduklubi Karvina sai 3:0 võidu Ceske Budejovice üle. Tegemist oli lähirivaalide heitlusega, mis tõstis 33 punkti kogunud Karvina tabelis 11. kohale.