24-aastane Paul on kõik oma kolm senist profimatši võitnud nokaudiga. Atlantas Mercedes-Benz Stadiumil toimunud poksimatšis nokauteeris ta Askreni, 36-aastase ameeriklase, kellel hinge all 22 MMA matši, esimeses raundis 1.59 peale avakella.

Varasemalt oli Californias resideeruv USA juutuuber jagu saanud oma ametivennast Ali Eson Gibist ja endisest NBA mängijast Nate Robinsonist - need võidud tulid samuti nokaudiga.

Askreni reaktsioon peale matši pani Cormieri aga kahtlustama vandenõud. Nimelt nähti teda kohe peale kaotust vägagi lõbusas meeleolus, kui ta koos oma naisega ringist lahkus.

"Oodake nüüd korraks, kas Askren tõmbas meid kõiki ninapidi?" küsis Cormier Twitteris, kahtlustades, et Askren tuli lihtsalt ringi oma ettenähtud 500 000 dollari järele.

Cormier polnud ainus, kes kõmulises poksimatšis kokkuleppemängu kahtlustas. Sama arvasid mitmed teisedki matši näinud inimesed.

Askren oli juba 2019. aastal karjääri lõpetanud, kuid nii suurt rahasummat ta ühegi oma senise matši jooksul näinud polnud.

Endine vabavõitleja Askren on matši järel postitanud Twitterisse vaid väga napi kommentaari koos kurva näo emotikoniga: "Vabandust, maailm!"