Parma pääses avapoolaja 30. minutiks tänu Giuseppe Pezzella ja Juraj Kucka väravatele 2:0 juhtima, ent enne vaheaega vähendas Leonardo Pavoletti kodumeeskonna kaotusnumbrid minimaalseks. Teise mängupoole alguses lõi Dennis Man Parma kolmanda värava ja tundus, et külalised liiguvad kindla võidu suunas.

Cagliari polnud aga kaugeltki alla andnud, sest Razvan Marin suutis seejärel kiiresti ühe värava tagasi lüüa ja see oli alles suure tagasituleku algus. Teisel ja neljandal lisaminutil jõudsid sihile veel ka vahetusest sekkunud Alberto Cerri ja Gaston Pereiro ning kodumeeskond teenis kolm üliolulist võidupunkti.

Klavan istus täna terve kohtumise varumeeste pingil ega saanud mänguaega.

Neli eelmist kohtumist kaotanud Cagliaril on nüüd tabelis 25 punkti, mis annab 18. koha. Parma jätkab 20 silmaga eelviimasel kohal. Langelangemistsoonist lahutab Cagliarit kaks punkti.