Kalev võitis avaveerandi 22:17 ja kasvatas poolajavileks edunumbrid 50:41-le. Kolmandal veerandil tabas kodumeeskonda aga mõõn ning Himki pääses viimase neljandiku alguseks ette 67:65. Õnneks suutis Kalev kiiresti kosuda ning tegi otsustava äramineku lõpuveerandi alguses 12:0 vahespurdiga. Himki väga ohtlikult lähedale enam ei jõudnudki.

Kalevi kangelane oli Maurice Kemp, kes domineeris korvi all ja tõi 24 punkti. Chavaughn Lewis lisas 14 ja Rauno Nurger 12 silma.

Ilma Aleksei Švedita mänginud Himki poolel jõudis Sergei Karasjev 18 punktini. Kalevil jäi täna vigastuse tõttu eemale Janari Jõesaar.

Kalev sai 15 kaotuse kõrvale 7 võidu, millega hoitakse 10. kohta. Play-offi koha juba taganud Himki on 11 võidu ja 11 kaotusega seitsmes (Tabeliseis).

Järgmise mängu peab Kalev kolmapäeval (21.04) kodus Nižni Novgorodiga (14-7), põhiturniiri viimane kohtumine seisab kalevlastel ees võõrsil Krasnojarski Jenissei (6-16) vastu.