Kohtumise 74. minutil leidis kaaslane värava ees üles Jansseni, kellel jäi üle vaid paari meetri pealt pall tühja väravasse suunata. Endine Tottenham Hotspuri ründaja ei suutnud aga palli omaks võtta ning luhtas suurepärase võimaluse.

Kohtumine üldjoontes läks siiski Jansseni ja Co jaoks edukalt. Hollandlane lõi ühe värava ning aitas Monterrey 3:1 võidule Atletico Pantoja üle. Kahe mängu kokku võttes 6:1 võidu teeninud Mehhiko klubi kindlustas koha CONCACAF-i Meistrite Liiga veerandfinaalis.

26-aastane Janssen tegi endale nime Hollandi klubis AZ Alkmaar, kus ta lõi hooajal 2015/2016 34 mänguga 27 väravat. Seejärel siirdus hollandlane Tottenham Hotspuri, kus ta sai aga kolme hooajaga kirja 42 mängu ning kuus väravat.

Monterrey ridadesse on ta kuulunud alates 2019. aastast. 55 kohtumisega on ta löönud 18 väravat.