Platsi ääres tavariietes sellised staarid nagu LeBron James, Anthony Davis, Markieff Morris ja Andre Drummond, jäi Lakers 4:18 kaotusseisu ning kaotas avaveerandi 23:31. Teine veerandaeg lõpetati 13-punktilises miinuses 48:61. Viimast veerandit alustati Bostoni 91:79 juhtimisel.

Boston kasvatas viimasel perioodil eduseisu suisa 27-punktiliseks (111:86), kuid viimaseks minutiks oli see kahanenud vaid viiele silmale (117:112). Lähemale Lakers rohkem ei pääsenud.

Kaks järjestikust võitu teenis valitsev NBA meister Lakers viimati 27. ja 29. märtsil Clevelandi ja Orlando vastu. Alates esimesest aprillist on üheksa mängu järjest pendeldatud vaheldumisi kaotuste ja võitude vahel. Laupäeval ja teisipäeval ootavad Lakersit kaks järjestikust mängu kodus Utah Jazziga, misjärel tehakse samasugune turnee väljas Dallas Mavericksiga.

Jaylen Brownist, kes tabas viskeid väljakult 20-st 17, sai esimene mängija Celticsi kuulsusrikkas ajaloos, kes visanud 40+ punkti visketabavusega 85% või rohkem. 15 punktiga toetasid Brownil Marcus Smart ja Payton Pritchard, 14 silma lisasid Jayson Tatum ja Tristan Thompson.

Lakersi resultatiivseimaks kerkis 19 punktiga Talen Horton-Tucker, 18 punkti lisas Marc Gasol, 17 punkti Ben McLemore.

Phoenix Suns võitis neljanda mängu järjest, alistades kodus 122:114 Sacramento Kingsi. Võitjate parim oli Devin Booker 23 punktiga, Chris Paul kogus 13 punkti, 11 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget.

Milwaukee Bucks võitis võõrsil 120:109 Atlanta Hawksi. Jrue Holiday oli võitjate parim 23 punkti ja 7 korvisööduga, Giannis Antetokounmpo arvele kanti 15 punkti ja 3 vaheltlõiget.

Golden State Warriors oli 119:101 parem Cleveland Cavaliersist. Stephen Curryst sai esimeen Warriorsi mängija pärast Rick Barryt (1966/67), kes visanud üheksas mängus järjest 30 punkti. 25-st viskest väljakult 12 tabanud Curry arvele jäi 33 silma. Clevelandi edukaim oli Collin Sexton 30 punktiga.