Põnev vastasseis tõotas tulla Praha Slavia ja Londoni Arsenali vahel, kus avamäng lõppes 1:1 viigiga. Kordusmängus pääses Arsenal aga juba 24. minutiks 3:0 juhtima. 18. minutil oli täpne Nicolas Pepe, kolm minutit hiljem realiseeris penalti Alexandre Lacazette. Omakorda kolm minutit hiljem kasvatas eduseisu Bukayo Saka. Lõppseisu vormistas Lazaette 77. minutil.

Manchester United alistas koduväljakul 2:0 Granada. Juba 6. minutil viis Edinson Cavani võõrustajad juhtima. Kohtumise viimasel minutil sai õnnetu omavärava kirja Jesus Vallejo. Kahe mängu kokkuvõttes pääses Manchesteri klubi edasi seisuga 4:0.

Villareal võitis kodus 2:1 Dinamo Zagrebit. Hispaania klubile tõid võidu Paco Alcaceri ja Gerard Moreno tabamused. Dinamo ainsa värava lõi Mislav Orsic. Villareal võitis avamängu 1:0, seega kokkuvõttes jäi seisuks 3:1.

AS Roma ja Amsterdami Ajax leppisid 1:1 viiki. Brian Brobbey viis Ajaxi juhtima, Romale päästis viigi Edin Dzeko. Kuna avamängu võitis Roma 2:1, edenes poolfinaali Itaalia klubi.

Poolfinaalis kohtuvad omavahel Villareal ja Arsenal ning United ja Roma. Poolfinaalide avakohtumised peetakse 29. aprillil.