Saksa meedia teatel purustas 26-aastane poksija oma endise tüdruksõbra Tessa Schimschari lõualuu kolmest kohast. Rünnak olevat toimunud ühe Saksamaa restorani autoparklas. Naine esitas kehavigastuste tekitamise süüdistuse, olles eelnevalt käinud haiglas vigastusi ravimas ja fikseerimas.

Koroonapandeemia tõttu on kohtuistung edasi lükatud vähemalt novembrini. Süüdi mõistmise korral ähvardab Schwarzi kuni kümneaastane vanglakaristus.

"Vaidluse käigus andis Schwarz naisele massiivse hoobi vastu lõuga, mis tekitas ta alalõuale mitmeid murde," vahendab Daily Star prokuröri Thomas Krameri sõnu.

Pole teada, kas paar oli koos ka kirjeldatud tüli ajal, kuid Saksa ajalehe Bild väitel algas nende suhe 2016. aastal ja lõppes lahkuminekuga 2019. aastal.

Schwartz, kelle staatus Boxrec.com-is on hetkel "mitte aktiivne", on võitnud 26 ja kaotanud ühe matši. 18 võitu on ta võtnud nokaudiga.

Tema ainuke kaotus tuli samuti nokaudiga. 2019. aasta juunis, pärast mida käis ta veel ringis kahel korral, kaotas ta Las Vengases tehnilise nokaudiga Briti raskekaalu poksi tipule Tyson Furyle.