35. minutil sahistas Unitedi särgis võrku Edinson Cavani, kuid VAR tuvastas väravale eelnenud olukorras vea ning tabamus tühistati. Viis minutit hiljem viis hoopis Heung-min Son võõrustajad juhtima.

Teisel poolajal pani United paremuse maksma. 57. minutil viigistas Fred seisu, 79. minutil viis Cavani külalised juhtima. Kohtumise lõppseisu vormistas Mason Greenwood kuuendal lisaminutil.

Imelist hooaega tegev West Ham United teenis vägeva võidu, alistades esinelikuklubide heitluses 3:2 Leicester City. Londoni klubi pääses 48. minutiks Jesse Lingardi (2) ja Jarrod Boweni väravatest 3:0 juhtima. Eriti heas hoos on Unitedist laenulepingu alusel West Hami siirdunud Lingard, kelle arvel on Londoni klubis üheksa mänguga juba kaheksa väravat.

Kelechi Iheanacho suutis viimase 20 minutiga kaks väravat tagasi lüüa, kuid viigini Leicester siiski ei jõudnud.

West Ham jätkab tabelis neljandal kohal, Leicester City jääb vaid punkti kaugusele. United edestab omakorda Leicesterit seitsme silmaga.

Võidulisa teenis ka Londoni Arsenal, olles 3:0 parem Sheffield Unitedist. Kaks väravat sai kirja Alexandre Lacazette, ühe tabamuse lisas Martinelli.

Päeva esimeses mängus sai Newcastle United 2:1 jagu Burnleyst. Matej Vydra viis Burnley juhtima, aga Jacob Murphy ja Allan Saint-Maximini väravad tõid võidu Newcastle'ile.