Kohtumise ainsa värava lõi Zakaria Beglarišvili mängu 67. minutil. Resultatiivse söödu sai kirja Bogdan Vaštšuk. Beglarišvilile oli see käimasoleval hooajal juba viiendaks väravaks.

Narva Trans sai suureskoorilise 6:2 võidu Viljandi Tuleviku üle.

Carson Buschman-Dormond viis 12. minutil Viljandi juhtima, aga Eduard Golovljovi väravatest oli Trans 23. minutiks 2:1 ees. 27. minutil jäi Tulevik ka arvulisse vähemusse, sest Arcenciel Mintongo teenis kaks järjestikust kollast kaarti.

Aleksandr Zakarljuka kasvatas 48. minutil Transi eduseisu, kuus minutit hiljem vähendas Ridwan Babatunde külaliste kaotusseisu. Seejärel läks Trans oma teed. Golovljovi ja Zakarljuka (2) väravatest võitis Trans mängu 6:2. Seega said mõlemad mehed kirja kübaratriki.

Võidukas oli ka Tartu Tammeka, alistades 2:1 Pärnu JK Vapruse. Tauno Tekko viis Pärnu juhtima, aga Igor Dudarevi ja Kevin Mätase väravad tõid võidu Tammekale.

Pärnu lõpetas kohtumise arvulises vähemuses, sest 77. minutil teenis teise kollase kaardi Rasmus Ilves.

Pühapäeva lõpetab kell 19 algav kohtumine Legioni ja Flora vahel.