Cramo kaotas avaveerandi 20:29, poolajaks suutsid kalevlased viigistada seisu 48:48 peale. Kolmandal veerandajal kohtumist juhtima läinud Cramo pani paremuse lõplikult maksma viimasel veerandajal, mis võideti 19:11. Kalevlasste võidunumbriteks jäid 86:75.

Kalevi resultatiivseimaks kerkis Maurice Kemp, kes viskas 22 punkti ja noppis 9 lauapalli. Kemp valiti ühtlasi finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks. Devin Thomas lisas 14 ja Janari Jõesaar 13 punkti. Jõesaart jäi kaksikduublist lahutama üks lauapall. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Marcus Keene (12 p), Janis Kaufmanis (11 p) ja Chavaughn Lewis (11 p).

VEF-i poolelt viskas Kyle Allman 18 punkti, Kristers Zoriks lisas 13 silma. 11 punkti panustasid Michale Kyser ja Isaiah Pineiro.