Teisel poolajal mänginud Sorga värav sündis 52. minutil. Joel Lindpere endine tööandja Red Bulls viigistas 63. minutil penaltist.

Sorga meeskonnale oli see kolmas kontrollmäng enne 18. aprillil algavat 2021. aasta põhihooaega. Eelmisel nädalal saadi kaks kaotust: Philadelphia Unionile jäädi alla 0:2 ja New York Cityle 1:2. 26. märtsil saadi oma klubi duubelvõistkonnast Loudoun Unitedist jagu 5:1.

Sorga neis mängudes kaasa ei teinud, sest viibis Eesti koondise laagris, mis tal siiski ühe positiivse koroonaproovi andnud koondisekaaslase tõttu poolikuks jäi, sest kõik nakatunud mängija lähikontaktsed jäid Eestisse isolatsiooni. Koroona läbi põdenud ja ühe ööga Eestile appi kutsutud mängijad lendasid järgmisel päeval Poola Eesti-Tšehhi MM-valikmängule, sealt edasi Valgevenesse ja maavõistlusmängule Rootsi.

Põhihooaja esimeses mängus kohtub D.C. United uuesti New York Cityga. Eelmisel hooajal sai D.C. United idakonverentsis 13. koha ning oli kokkuvõttes 24.