Seejuures mängis Leeds alates esimese poolaja lõpust arvulises vähemuses, sest punase kaardi oli teeninud šotlasest kaitsja Liam Cooper.

Leedsi mõlemad väravad lõi põhjaiirlasest kaitsja Stuart Dallas, kes tõi 42. minutil tabloole külalismeeskonna 1:0 eduseisu ja vormistas lõppskoori mängu esimesel üleminutil. 76. minutil sepistas 1:1 viigivärava City hispaanlasest ründaja Ferran Torres.

Leedsil õnnestus selle võiduga tänavusse tiitliheitlusse pisut põnevust juurde tuua, kuigi City edumaa linnarivaali Unitedi ees on endiselt suur, 14 punkti. Unitedile peaks motivatsiooni juurde andma fakt, et neil on veel kaks mängu rohkem pidada, nii et virtuaalselt võiks see vahe olla isegi 8 punkti.

Liverpool sai kodus 2:1 võidu Aston Villa üle. Võiduvärava lõi esimesel üleminutil Trent Alexander-Arnold. Päeva viimases mängus võttis Londoni Chelsea võõrsil kindla 4:1 võidu Crystal Palace'i üle.