Avageimis õnnestus võõrsil mänginud võrulannadel 12:10 ja 13:12 juhtima minna, kuid Dzintra Lemberi serviseeria toel võttis favoriit TalTech kuus järjestikus punkti, pääsedes 18:13 eduseisu. Geimi lõpus olid võõrustajate edunumbrid 25:16, vahendab Eesti Võrkpalli Liidu koduleht.

Teist geimi alustas koduvõistkond TalTech 5:0 spurdiga ja külalisi enam ohtlikult lähedale ei lubanud, loovutades geimi lõpuks võrulannadele vaid 15 punkti. Tallinna esindus jätkas domineerimist ka kolmandas geimis, mis võideti 25:16 paremusega ja saavutati 3:0 (16, 15, 16) võit.

Kui pallingu vastuvõtul mängisid võõrustajad täpsemalt protsentidega 42-34, siis rünnakul oli koduvõistkonna ülekaal veelgi selgem – võrulannade 25-protsendilise efektiivsuse vastu näidati 45-protsendilist efektiivsust. Punktiväärilisi blokeeringuid kirjutati võitjate arvele seitse ja Võru naiskonna kontosse kolm, pallingul kogus TalTech seitse ja Võru esindus kaks punkti.

Individuaalselt osutus resultatiivseimaks Silvia Pertens, kes tõi võitjatele 16 punkti. Kadi Kullerkann assisteeris 14 ja 60-protsendiliselt rünnakuid lahendanud Nette Peit samuti 14 punktiga. Võru naiskonna ridades kogusid Eliise Hollas ja Mari-Liis Graumann kaheksa punkti.

TalTechi naiskonna jaoks oli tegemist väga eduka hooajaga, kui lisaks Eesti meistritiitlile võideti kuldmedal ka Balti liigas ja Eesti karikavõistlustel.